+420 777 161 111

Naše produkty

Naše produkty jsou vyráběny dle vlastní poctivé receptury bez umělých aromat. Dbáme na kvalitu použitých surovin již při výběru dodavatelů tak i na dodržování složení při výrobě. Věříme, že budete spokojeni jako mnoho našich odběratelů a zákazníků.

ZAKRMOVACÍ BOILIES

Zakrmovací boilies vyrábíme ve dvou průměrech 20mm a 24mm. Díky svému složení je ideální pro přilákání ryby a udržení na lovném místě. Vhodné na kobrování, spomb a zavážku.

Obsahuje např.: krmnou pšenici, krmnou kukuřici, pšeničné otruby, sojový extr. šrot, řepkový extr. šrot, rostlinný olej – sojový, krmný vápenec, hrubý protein, monokalciumfosfát, chuťové stimulátory a další atraktivní složky, drcené skořápky, neobsahuje mouku.

Příchutě: ANANAS, JAHODA, KUKUŘICE, KRAB, JÁTRA, OLIHEŇ, MASO/KREV

KLASICKÉ CHYTACÍ BOILIES

Klasické chytací boilies vyrábíme ve dvou průměrech 20mm a 24mm. Tato nástraha je určena pro tzv. rychlé chytání, velice rychle začíná ve vodě reagovat a uvolňovat 
svou nezaměnitelnou vůni a chuťové stimulátory. Tato vlastnost ovšem zařazuje toto boilie mezi rychlé nástrahy a tak není vhodné na celodenní položení ale vyniká oproti klasickému boilie svou atraktivitou ihned po nahození.

Díky svému složení vhodné i pro chladné vody a hloubky.

Příchutě: JAHODA, KRAB, ZOMBIE

CHYTACÍ BOILIES V MLÉČNÉM OBALU

Chytací boilies s tenkou vrstvou mléčného obalu vyrábíme ve dvou průměrech 20mm a 24mm. Tato nástraha je určena pro tzv. rychlé chytání, velice rychle začíná ve vodě reagovat a uvolňovat 
svou nezaměnitelnou vůni a chuťové stimulátory a vytváří kolem nástrahy neodolatelný oblak vnadících látek. Tato vlastnost ovšem zařazuje toto boilie mezi rychlé nástrahy a tak není vhodné na celodenní položení ale vyniká oproti klasickému boilie svou atraktivitou ihned po nahození. Obal prodlužuje dobu rozpadu o několik hodin.

Příchutě: JAHODA, ANANAS

CHYTACÍ BOILIES V ŘASOVÉM OBALU

Chytací boilies s tenkou vrstvou obalu z řas a drceného rákosu vyrábíme ve dvou průměrech 20mm a 24mm. Tato nástraha je určena pro tzv. rychlé chytání, velice rychle začíná ve vodě reagovat a uvolňovat 
svou nezaměnitelnou vůni a chuťové stimulátory a vytváří kolem nástrahy neodolatelný oblak a vůni řas a rákosu. Tato vlastnost ovšem zařazuje toto boilie mezi rychlé nástrahy a tak není vhodné na celodenní položení ale vyniká oproti klasickému boilie svou atraktivitou ihned po nahození. Vhodné pro lov amurů kterým řasa velice voní a chutná.

Příchutě: RÁKOS/ŘASA

BOOSTER ZÁLIVKY

Kvalitní CSL BOOSTER zálivka na boilies, balení 300 gr vystačí na prolití cca 5 kg zakrmovacího boilies.

Příchutě: ANANAS, JAHODA, KUKUŘICE, KRAB, JÁTRA, OLIHEŇ, MASO/KREV, ČESNEK, ŠVESTKA

OBALOVACÍ PASTY

Obalovací pasta s dlouhou trvanlivostí na nástraze. Velmi dobře drží na boilies i pop-upkách. Pasta má stejný základ jako chytací  boilie včetně složek pro velice dobrou lepivost. Po vhození do vody se pasta začne pozvolna rozpadat a uvolňovat výrazné aroma i chuťové stopy do okolí nástrahy. Na nástraze lze vytvořit velice slabou vrstvu ale i obalit nástrahu silnou vrstvou. 

Příchutě: JAHODA, KRAB, ŠVESTKA , ZOMBIE

DIP-GEL

Dip gel je hustá tekutá směs na bázi CSL a dalších olejnatých složek. Obsahuje chuťové stimulátory a drobné částečky, které se uvolňují do okolí nástrahy. Doporučujeme použít společně s naší AKTIVNÍ OBALOVACÍ SMĚSÍ.

Příchutě: JAHODA, ANANAS, KRAB, ŠVESTKA, ZOMBIE, ČESNEK, SCOPEX

AKTIVNÍ OBALOVACÍ SMĚS

Aktivní obalovací směs vytváří ve vodě oblak vnadících látek kolem nástrahy a vytváří i vnadící sloupec nad nástrahou. Díky svému složení velice zatraktivňuje nástrahu. Doporučujeme používat společně s naším DIP GELEM. Namočte nástrahu do DIP GELU a nechte v doze 15 – 20 minut zasypané v aktivní obalovací směsi aby došlo ke spojení směsi s gelem, je dobré občas dozu protřepat dojde k lepšímu spojení gelu se směsí. Je možno obalit postupně i vícekrát, doporučujeme max. 2x.
Není vhodné pro obalování mokrých nástrah.  
Obsahuje např.: krmnou pšenici, krmnou kukuřici, pšeničné otruby, sojový extr. šrot, řepkový extr. šrot, rostlinný olej – sojový, krmný vápenec, hrubý protein, strouhanku a chuťové stimulátory.

Příchutě: JAHODA, ANANAS, ANÝZ, ČESNEK, NATUR

PVA BOOM – Plněné PVA

Plněné PVA aktivní směsí, peletkami a drceným boilies.

Jak funguje DIP-GEL s AKTIVNÍ OBALOVACÍ SMĚSÍ

Jak funguje PVA BOOM